Легкоатлети Харківщини перемогли на юніорському чемпіонаті України

Легкоатлети Харківщини перемогли на юніорському чемпіонаті України6 та 7 лютого 2018 року в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, на якому спортсмени Харківської області завоювали.

В змаганнях приймали участь легкоатлети з 23 областей України та Києва. Харківщина була представлена 33 атлетами, які в командному заліку з сумою 895 очок вибороли перше місце. Друге місце було за легкоатлетами Дніпропетровської області (857 очок), третє посіла збірна Київської області (717 очок).

На рахунку харків’ян були 4 золоті, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

Переможцями в своїх видах програми стали Віктор Кононенко (спортивна ходьба на 5000м), Дар’я Діханова (п’ятиборство), Артем Левченко (штовхання ядра), Тарас Шевцов (стрибки з жердиною).

Срібні нагороди вибороли Тетяна Білик (п’ятиборство), Ганна Хопяк (штовхання ядра), Олексій Овчаренко (біг на 60м з бар’єрами), Юлія Матвієвська (стрибки у довжину), Єва Подгородецька (біг на 60м), Дар’я Вдовиченко (біг на 1500м),

Бронзовими медалями були нагороджені Ірина Панаріна (біг на 60м), Любов Север’янова (біг на 2000м з перешкодами), Тетяна Гамора (стрибки з жердиною).