Харківські біатлоністки перемогли на чемпіонаті України

Харківські біатлоністки перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 6 по 10 лютого 2018 року на навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколє, Львівської області, проходить чемпіонат України з біатлону, на якому спортсменки Харківської області завоювали золоті медалі в жіночій естафеті.

Поки основна надія України на олімпійські медалі – збірна України з біатлону проводить в Південній Кореї останні тренування напередодні старту головної події чотирьохріччя, інші українські біатлоністи теж даремно час не проводять, а змагаються за медалі чемпіонату України.

Боротьбу за них ведуть і вихованці харківського біатлону, спортсмени Українського Східного Центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту. Приємна для Харківщини вістка з чемпіонату надійшла 7 лютого – команда Харківської області, до складу якої увійшли, Оксана Коваленко, Ольга Абрамова, Олена Колесник та Любов Кип’яченкова, впевнено виграли жіночу естафету.

Харківські біатлоністки показали на фініші результат 1:25:48.7, та на 51.3 сек. випередили суперниць з Києва. Третє місце посіла команда Сумської області.

Попереду на чемпіонаті ще спринти та змішана естафета.

Вітаємо спортсменок та їх тренерів з золотими медалями чемпіонату України, та бажаємо перемог і на інших дистанціях!