Харківські борці - серед призерів чемпіонату України

Харківські борці - серед призерів чемпіонату УкраїниЗ 6 по 8 лютого 2018 року в Полтаві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. На якому збірна Харківської області завоювала 1 срібну та 6 бронзових медалей. Срібним призером чемпіонату в ваговій категорії до 125кг став харків’янин Ярослав Костюков. На шляху до фіналу він здолав суперників з Львівської та Сумської області, але у головній схватці за «золото» поступився іншому сумському борцю Олександру Колдовському.

В свою чергу бронзові медалі завоювали: Дмитро Михнюк (вагова категорія до 65кг), Олександр Пандоєв (вагова категорія до 70кг), Роман Зінченко (вагова категорія до 86кг) Олександр Калініченко (вагова категорія до 92кг), Катерина Шакалова (жінки, вагова категорія до 57кг) та Христина Малявка (вагова категорія до 65кг).

За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка в червні цього року в Туреччині змагатиметься за медалі чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок до 23 років.