Біатлоністи Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України

Біатлоністи Харківщини успішно виступили на чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті України з біатлону, який з 6 по 10 лютого 2018 року відбувся на навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколє, Львівської області, харківські спортсмени завоювали дві золоті та одну бронзову нагороди.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Оксана Коваленко. Як ми вже повідомляли, жіноча естафетна команда Харківської області, до складу якої увійшли Оксана Коваленко, Ольга Абрамова, Олена Колесник та Любов Кип’яченкова виграла жіночу естафету (1:25:48.7).

Успішно Оксана Коваленко виступила і в жіночому спринті, де посіла перше місце з результатом 25:55.0. Найближчу суперницю Анну Ситник з Сумської області вона обійшла на 17.5 сек. Трете місце було за ще однією представницею Сумської області Христиною Ковальовою.

Крім того на рахунку харківських біатлоністів, представників Українського Східного Центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту була і бронзова нагорода в змішаній естафеті. До складу команди увійшли Оксана Коваленко, Олена Колесник, Юрій Ситник, Степан Кінаш. Від переможців – команди Сумська область-1, результат якої був 1:31:04.5, харків’яни відстали на 3 хвилини 41.0 сек. Срібна медаль в змішаній естафеті дісталася другій команді Сумської області.