Харківські самбісти здобули перемоги на чемпіонаті Європи

Харківські самбісти здобули перемоги на чемпіонаті ЄвропиЗ 13 по 15 квітня в столиці Чехії відбувся молодіжний чемпіонат Європи з самбо, на якому харківські борці завоювали вісім нагород, в тому числі дві золоті. Медалі чемпіонату були розіграні в двох вікових категоріях: серед спортсменів до 18 років (юнаки та дівчата) і до 20 років (юніори та юніорки). За підсумками змагань харків'яни вибороли 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород.

Чемпіонами Європи стали:

- Денис Раєвський (юнаки, вагова категорія до 60кг). У фіналі переміг суперника з Грузії.
- Роман Труш (юнаки, вагова категорія до 65кг). У фіналі переміг суперника з Росії.

Срібло в змаганнях серед юніорок в ваговій категорії до 52кг завоювала Анастасія Безатосна. У фіналі харків'янка поступилася росіянці Вірі Лотковій.

Бронзовими призерами стали: Оксана Садова (дівчата, вагова категорія до 65 кг), Данило Мовчан (юнаки, вагова категорія до 48кг), Сергій Білець (юнаки, вагова категорія до 87кг), Єгор Лєонов (юнаки, вагова категорія понад 87кг) та Владислав Березка (юніори, вагова категорія понад 100кг).

Загалом на даному чемпіонаті збірна України завоювала 9 золотих, 6 срібних та 14 бронзових медалі.