У Харкові відбулась всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді

Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді
Фото

З 07 по 11 травня 2018 у м. Харкові на базі Харківського Національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба відбулася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді. 08 травня участь у церемонії відкриття взяв Ярослав Войтович. Заступник Міністра молоді та спорту передав слова привітань спортсменам та організаторам змагань від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова:

"Разом з мільйонами своїх ровесників ви уособлюєте майбутнє України. Воно проростає з одержаних вами знань з перших зерен життєвого досвіду і, безумовно, з громадянських рис, фізичного вишколу, що формуються у цьому віці. Спартакіада є чудовою нагодою перевірити свої морально-психологічні якості, силу духу, прагнення до перемоги, повніше осягнути всю значущість фізичної культури і спорту, задля служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях."

Основна мета Спартакіади – це залучення молоді до занять військово-прикладними видами спорту, вміння працювати в команді та виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму в них.
У змаганнях приймало участь 20 команд з різних областей та м. Київ, які протягом 5 днів змагались між собою в таких видах семиборства: біг на 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, плавання 50 метрів, стрільба з АК-74, біг на 1500 метрів, смуга перешкод.

За результатами змагань призові місця вибороли:
- 1 місце – Волинська область;
- 2 місце – Харківська область;
- 3 місце – м. Київ.

Також слід відмітили, що представники збірної команди Харківської області неодноразово потрапляли до п’єдесталу в окремих видах змагань.

Усі переможці та призери були нагороджені кубками та медалями.