Харківські велогонщикивпевнено перемогли в Сумах

Харківські велогонщикивпевнено перемогли в СумахЗ 11 по 14 травня 2018 року в Сумах відбулася серія національних турнірів по велоспорту маунтінбайк,на яких збірна Харківської області завоювала 24 медалі. В програмі змагань були:третій етап чемпіонату України в гонці елімінатор в усіх вікових категоріях, третій етап чемпіонату України з крос-кантрі серед юнаків, молодших юнаків та юніорів, третій етап Кубка України з крос-кантрі серед еліти, а також чемпіонат Україна в парній груповій гонці.

За підсумками виступу на даних змаганнях на рахунку харківських велосипедистів були 13 золотих, 7 срібних і 4 бронзові медалі.

Переможцями та призерами стали:

Серед чоловіків:
- Віктор Водолага - 1-е місце в гонці елімінатор, 1-е місце в парній груповій гонці разом з Антоном Буклеєм, 3-е місце в гонці крос-кантрі.

- Марія Сухопалова - 1-е місце в гонці елімінатор, 1-е місце в гонці крос-кантрі

Крім того харківські велогонщики перемоглиі в командних заліках. В командному заліку третього етапу чемпіонату України в гонці елімінаторзбірні Харківської області стали першими серед чоловіків, жінок, юніорів, юнаків і дівчат, та другими - серед молодших юнаків. В командному заліку третього етапу чемпіонату України з крос-кантрістали першими серед юніорів та дівчат, другими - серед молодших юнаків, та третіми - серед юнаків.В командному заліку третього етапуКубка України з крос-кантрі харківські спортсмени перемогли в змаганнях як серед чоловіків, так і серед жінок.