Вдалий виступ харків’ян на чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКА

Вдалий виступ харків’ян на чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКАЗ 10 по 13 травня в шахтарському місті Павлорад відбувся чемпіонат України серед дорослих та турнір сильніших кікбоксерів серед юнаків з кікбоксингу ВТКА. Ці відповідальні змагання зібрали понад 400 спортсменів з 16 областей України і стали останнім етапом відбору кращих бійців нашої країни для участі у чемпіонаті світу, який пройде в листопаді в м. Марина-Ді-Каррара (Італія).

У яскравих, напружених поєдинках з представниками інших регіонів спортсмени збірної команди Харківської області змогли вибороти почесне друге загальнокомандне місце.

Команду до участі учемпіонаті України готували заслужені тренери України Андрій Миколайович Литвиненко, Юрій Сергійович Кохановський, Віталій Миколайович Єрьоменко, Вячеслав Борисович Новіков, а також тренери вищої категорії Дмитро Константинов, Іван Рихлицький та Олександр Шаповалов.

Високий спортивний результат харківських кікбоксерів досягнуто за дієвої підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.