Юні шахісти Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України

Юні шахісти Харківщини успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 3 по 13 травня 2018 року в Миколаєві відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років, на якому харківські спортсмени здобули золоту та дві бронзові нагороди. Чемпіоном в блискавичні грі став Роман Дегтярьов. В дев'яти турах харків’янин набрав вісім очок, та перевершив найближчого суперника на півбала.

В швидкій грі бронзовим призером чемпіонату став Святослав Базакуца. Разом з двома спортсменами він набрав в дев’яти турах 7.5 очок, але за додатковими показниками поступився суперникам, та посів третє місце. Перемогу в швидких шахах святкував киянин Ігор Самуненков.

В швидкій грі серед дівчат бронзовою призеркою стала Поліна Басова. На рахунку харків’янки було 6.5 очок. Чемпіонкою України в цьому виді стала Марія Габор з Закарпатської області (7.5 очок).

На жаль, але в класичних шахах харків’янам увійти до трійки призерів не вдалося. Найкращі результати в цьому виді показали Поліна Басова та Роман Дегтярьов, які, відповідно, посіли п’яте та сьоме місце.