Юні бадмінтоністи Харківщини перемогли на командному чемпіонаті України

Юні бадмінтоністи Харківщини перемогли на командному чемпіонаті УкраїниЗ 5 по 8 червня в харківській ШВСМ відбувся командний чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2005 року народження, на якому харківські спортсмени посіли два перших та одне третє місце.

Участь в змаганнях приймали 12 чоловічих та 12 жіночих команд з семи регіонів країни. Харківську область представляли дев’ять команд.

В змаганнях серед дівчат перемогу здобула команда «Харків-1», до складу якої увійшли Олександра Кисельова, Аміна Лисенко, Євгенія Кантемир та Софія Лісна. В фіналі харків’янки з рахунком 3:0 обіграли суперниць з Миколаївської області.

Бронзові нагороди в змаганнях серед дівчат були на рахунку команди «Харків-2». В складі команди виступали Анастасія Бірюковська, Меланія Литвиненко, Олександра Моторна та Дар’яСухова. В поєдинку за третє місце вони з рахунком 3:0 обіграли команду «Дніпро-1».

В змаганнях серед юнаків чемпіонами стали Кирило Осіпов, Євген Столовий, Олексій Тітов, Родіон Жаган та Ілля Павленко з команди «Харків-1». В фіналі харківські бадмінтоністи обіграли команду Миколаєва з рахунком 3:1. Бронзові медалі здобули одесити.