Юні плавці здобули медалі чемпіонату України

Юні плавці здобули медалі чемпіонату УкраїниЗ 6 по 9 червня 2018 року в місті Дніпро відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків, на якому харків’яни завоювали дев’ять нагород. Участь в змаганнях приймали 369 юних плавців2004 року народження і молодші з 21 області України та Києва, а за їх підсумками на рахунку спортсменів збірної Харківської області були 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові нагороди.

Найбільшу кількість нагород, в тому числі золоті, здобув Нікіта Токарєв. Він посів перше місце на дистанції 100м вільним стилем (0:56.15), був першим на дистанції 50м на спині (0:29.53), посів друге місце на дистанції 100м на спині (1:05.61), та був другим на фініші дистанції 50м вільним стилем (0:25.94).

Крім того Нікіта разом з іншими харківськими спортсменами здобув три медалі в естафетах.

В комбінованій естафеті серед юнаків 4x100м Нікіта Токарєв, Олександр Власов, Данііл Логвинов та Дмитро Ушаков посіли друге місце (3:55.87).

В естафеті 4x100м вільним стилем серед юнаків Олександр Кондрусик, Олександр Власов, Дмитро Ушаков та Нікіта Токарєв також посіли друге місце (3:55.87).

В комбінованій змішаній естафеті 4x100м Нікіта Токарєв, Олександр Власов, Марія Гурейкова та Євгенія Стецуріна посіли третє місце (4:36.27).

Також бронзовими призерами стали: Олександр Власов – на дистанції 100м брасом (1:11.85) та Євгенія Стецуріна – на дистанції 100м вільним стилем (1:02.94).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла п’яте місце, а перемогу здобули плавці Дніпропетровської області.