Юні дзюдоїсти успішно виступили на «Європі»

Юні дзюдоїсти успішно виступили на «Європі»9 червня в Одесі відбувся XV відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Європа» серед юнаків і дівчат, на якому харківські борці здобули шість медалей.

Участь в змаганнях приймали близька 600 юних спортсменів з різних областей України, а також гості з Білорусії, Молдови, Азербайджану та США. Медалі турніру були розіграні в чотирьох вікових групах серед юнаків та серед дівчат 2001-2004 років народження. За підсумками змагань на рахунку борців Харківської області були 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові нагороди.

В змаганнях серед дівчат переможницею турніру стала Вікторія Полякова (вагова категорія до 57кг). Серед юнаків 2010-2011 року народження перемогу в ваговій категорії понад 35кг перемогу святкував Захар Замай.

Інші медалі були здобуті в юнаками в віковій групи 2006-2007 років народження. Максим Краснов став срібним призером у ваговій категорії категорія до 35кг, поступившись у фіналі супернику з Житомирської області. В свою чергу бронзовими призерами стали: МаксимТвердохлібов (вагова категорія до 32кг), Данило Кравченко (вагова категорія понад 42кг) та Данило Халін (вагова категорія понад 46кг).