Харківський велогонщик успішно виступив у Польщі

Харківський велогонщик успішно виступив у ПольщіЗ 6 по 8 липня 2018 року в польському Прушкові відбувся міжнародний рейтинговий турнір з велоспорту на треку «GrandPrixPoland», бронзовим призером якого став харків’янин Андрій Винокуров.

В змаганнях серед чоловіків Андрій фінішував третім в кейрині. Вихованець Заслуженого тренера України Олени Голубевої успішно дійшов до фіналу, де поступившись лише англійцю Джеку Карліну та німцю Штефану Боттичеру, завоював бронзову медаль і 160 рейтингових очок.

В свою чергу в спринті він на цих змаганнях посів 14-е місце.

Крім Андрія Винокурова за медалі «GrandPrixPoland», але в юніорській категорії, боролися ще два харків’янина - Владислав Денисенко і Михайло-Ярослав Дудко, які зупинилися в кроці від нагород в командному спринті, фінішувавши четвертими. Крім того в спринті Владислав Денисенко посів п’яте місце, а Михайло-Ярослав Дудко зупинився на 13-му місці.

Ще одна вихованка харківської школи велоспорту Олена Старікова, яка зараз представляє Львівську область, в змаганнях серед жінок здобула золоту медаль в спринті та срібну в кейрині.