У Харкові відбулася ювілейна велогонка на призи газети «Вечірній Харків»

У Харкові відбулася ювілейна велогонка на призи газети «Вечірній Харків»
Фото

З 6 по 8 липня 2018 року по вулицям міста пронеслися змагання з велоспорту на шосе - відкритий чемпіонат України в гонці критеріум, а також 50-ті Всеукраїнські змагання на призи газети «Вечірній Харків», присвячені пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Валерія Хохлова.

Участь в змаганнях приймали близька 100 спортсменів з п’яти областей країни. За підсумками 1-го етапу чемпіонату України в гонці критеріум, участь в якому приймали юнаки та дівчата двох вікових категорій, харківські велогонщики здобули 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди. Крім того на їх рахунку були і призові місце Всеукраїнських змагань.

Отже переможцями та призерами стали:
Юнаки 2002-20 03 років народження
- Данильчук Богдан – 1-е місце чемпіонату України в гонцікритеріум, а також 1-е місце індивідуальна групова гонка та 2-е місце індивідуальна гонка на час Всеукраїнських змагань

Дівчата - 2002-2003 р.н.
- Богдан Аліна – 1-е місце гонка критеріум, 1-е місце індивідуальна гонка на час, 1-е місце індивідуальна групова гонка
- Івко Анастасія - 3-е місце гонка критеріум, 3-е місце індивідуальна гонка на час, 3-е місце індивідуальна групова гонка

Молодші юнаки 2004-2005 р.н.
- Кабашний Валентин - 1-е місце гонка критеріум, 1-е місце індивідуальна групова гонка, 2-е місце індивідуальна гонка на час

Молодші дівчата 2004-2005 р.н.
- Трубчанінова Софія - 1-е місце гонка критеріум, 2-е місце індивідуальна гонка на час, 2-е місце індивідуальна групова гонка
- Сухопалова Марія - 2-е місце гонка критеріум, 1-е місце індивідуальна гонка на час, 1-е місце індивідуальна групова гонка
- Романова Анастасія - 3-е місце гонка критеріум, 3-е місце індивідуальна гонка на час, 3-е місце індивідуальна групова гонка

В інших вікових категоріях на ювілейній гонці на призи газети «Вечірній Харків» усі призові місця були виключно за харків’янами, а переможцями гонок стали:

В гонці критеріум:
- Брагін Юрій – серед ветеранів
- Перепелиця Олег – серед чоловіків
- Нічволодов Артур – серед юнаків 2006-2007 р.н.
- Босий Богдан - серед юнаків 2008-2009 р.н.

В індивідуальній гонці на час:
- Буклей Антон – серед чоловіків
- Алтухова Марія – серед юніорок
- Сухопалов Микола – серед юніорів
- Нічволодов Артур – серед юнаків 2006-07 р.н.
- Босий Богдан - серед юнаків 2008-2009 р.н.

В індивідуальній груповій гонці:
- Кочін Олексій – серед чоловіків
- Нічволодов Артур – серед юнаків 2006-07 р.н.
- Босий Богдан - серед юнаків 2008-2009 р.н.