Харків’яни здобули бронзові медалі чемпіонату Європи з муей-тай

Харків’яни здобули бронзові медалі чемпіонату Європи з муей-тайЗ 29 червня по 8 липня 2018 року в столиці Чехії відбувся чемпіонат Європи з таїландського боксу муей-тай, бронзовими призерами якого стали Артем Яценко та Станіслав Пержановський. Україну на змаганнях представляли 23 спортсмени, з них два харків’янина. Обидва стали бронзовими призерами Євро в змаганнях серед чоловіків.

Артем Яценко посів третє місце в ваговій категорії до 67кг. На шляху до медалі він переміг двох суперників з Туреччини, але у півфіналі поступився Норберту Спечу з Угорщини.

В свою чергу Станіслав Пержановський у ваговій категорії до 75 кг пройшов суперників з Угорщини і Туреччини, але в півфінальному поєдинку поступився французу Джимі Веноту, який в підсумку став чемпіоном Європи.

Загалом на даному чемпіонаті збірна України спільними зусиллями дорослих та юніорів завоювала 5 золотих, 3 срібних та 10 бронзових медалей, та посіла третє загальнокомандне місце.