Три медалі Кубку України

Три медалі Кубку УкраїниХарківські дзюдоїсти завоювали 2 золоті та 1 бронзову медаль відкритого Кубку України, який 11 та 12 липня 2018 року відбувся у Сумах. Участь в змаганнях приймали близька 300 спортсменів з різних областей України, а також гості з Ізраїлю, Азербайджанута Грузії. За підсумками Кубку на рахунку дзюдоїстів Харківської області були три нагороди, з них дві вищої проби.

В змаганнях серед чоловіків перемогу в ваговій категорії до 81кг здобув Артем Харченко. У фіналі харків’янин здолав суперника з Дніпропетровської області Ніко Саджая.

Золоту медаль також здобула Анастасія Шевченко. В ваговій категорії до 63кг серед жінок вона успішно дійшла до фіналу, де перемогла Юлію Гребеножко з Чернігівської області.

В суперважкій вазі серед чоловіків (понад 100кг) бронзовим призером став харків’янин Владислав Березка.

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце, а перемога була за київськими дзюдоїстами.