Харківський борець здобув бронзу чемпіонату Європи

Харківський борець здобув бронзу чемпіонату ЄвропиЗ 30 липня по 4 серпня 2018 року в італійському Римі відбувся чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів, бронзову медаль якого завоював Адлан Батаєв.

Адлан став призером чемпіонату в боротьбі вільним стилем у ваговій категорії до 74кг. На шляху до медалі харків’янин здолав суперника з Польщі, але в наступному поєдинку поступився Рамазану Ішаку Сарі з Туреччини, який в підсумку став чемпіоном Європи. Далі в боротьбі за третє місце АдланБатаєв переміг суперників з Болгарії та Вірменії.

Загалом на даному чемпіонаті українці спільними зусиллями представників вільної, жіночої та греко-римської боротьби завоювали 3 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей.