Юні бадмінтоністи завоювали нагороди міжнародного турніру

Юні бадмінтоністи завоювали нагороди міжнародного турніруЗ 1 по 4 серпня в місті Дніпро відбувся міжнародний юніорський турнір з бадмінтону «Ukraine Junior International 2018», на якому харківські спортсмени здобули 2 золоті та 4 срібні медалі. В жіночій парній категорії переможницями турніру стали Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова. Харків’янки успішно дійшли до фіналу змагань, де впевнено обіграли одеситку Аріну Марущак та Єлизавету Яковлєву з Дніпра з рахунком 21:10, 21:9.

На рахунку Анастасії Прозорової були ще дві срібні медалі. У фіналі жіночої одиночної категорії вона поступилася суперниці з Індії Вайшнаві Редді Якка16:21, 18:21, а у фіналі змішаної парної категорії в дуеті з харків’янином Михайлом Махновським з рахунком 12:21, 17:21 програла Данилу Боснюку з Дніпра та Валерії Масайло з Миколаєва.

Ще одну золоту медаль харківські бадмінтоністи здобули в чоловічій парній категорії. Гліб Бекетов та Михайло Махновський дійшли до фіналу, де здолалище одного харків’янина Івана Мединського та Максима Грінблата з Ізраїлю з рахунком 21:23, 21:12, 21:15.

Іван Мединського також став володарем срібної медалі в чоловічій одиночній категорії, поступившись у фіналі Данилу Боснюку 11:21, 21:19, 19:21.

Загалом за медалі «Ukraine Junior International 2018» вели боротьбу представники семи країн світу.