Юні харків’яни – переможці чемпіонату України з велоспорту на шосе

Юні харків’яни – переможці чемпіонату України з велоспорту на шосеВалентин Кабашнийта Софія Трубчанінова посіли перші місця за підсумками трьох етапів юнацького чемпіонату України з велоспорту на шосе в гонці критеріум.

4 та 5 серпня в місті Первомайський, Миколаївської області, відбувся заключний етап чемпіонату в гонці критеріум. В змаганнях серед юнаків Валентин Кабашний та Софія Трубчанінова в змаганнях серед дівчат завоювали срібні нагороди, але це не завадило харків’янам утримати перші місця в загальному протоколі.

Валентин, який переміг на двох попередніх етапах, в підсумку набрав 340 очок. Його найближчий суперник Семен Сімон з Дніпра відстав на 70 балів. В свою чергу Софія набрала в сумі 320 очок, та випередила киянку Віру Денисюк, яка стала другою, на 80 очок.

В старшій віковій групі харків'яни Богдан Данильчукі Аліна Богдан в загальному заліку гонки критеріум стали бронзовими призерами.

Також в Первомайському відбувся юнацький чемпіонат України в парній гонці, золоті медалі якого також завоювали Валентин Кабашний і Софія Трубчанінова. Валентин переміг в дуеті з Семеном Сімоном з Дніпра, а Софія стала переможницею в парі з Катериною Черватюк з Хмельницького.

Крім чемпіонатів України ПервомайськийприймавВсеукраїнські юнацькі змагання з велоспорту на шосе в індивідуальній груповій гонці пам'яті заслуженого тренера України Віктора Тофана, на яких харківські велогонщики завоювали 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Перемогу на цьому турнірі в змаганнях серед молодших юнаків здобув Валентин Кабашний.