Майстрині синхронного плавання з тріумфом повернулися з Євро

Майстрині синхронного плавання з тріумфомповернулися з Євро
Фото

9 серпня 2018 року в аеропорту Харкова відбулася урочиста зустріч збірної команди України з синхронного плавання, яка завоювала на чемпіонаті Європи сім нагород, в тому числі золоту.

Привітати спортсменок та їх тренерів прийшли рідні та друзі, а також почесна делегація на чолі з радником голови Харківської облдержадміністрації Катериною Садурською та заступником начальника Управління у справах молоді та спорту Сергієм Христоєвим, які передали вітання від губернатора Харківщини Юлії Світличної, і побажали команді нових перемог та звершень.

В свою чергу, спортсменки були зворушені теплою зустріччю та подякували за підтримку, яка їм дійсно допомагала на чемпіонаті.

«Ми вже отримали авторитет в Європі та світі, і тому цей результат - закономірність. Дуже раді, що вже наблизилися до лідерів - росіянок. Зараз наше завдання - йти далі та продовжувати розвиватися. Це був дуже важкий старт для дівчат. На чемпіонаті фактично ніде було розминатися. Басейнів було всього два, один з яких маленький. До того ж вода була сильно хлорована, та в перші дні з занадто високою температурою. Але я впевнена в своїй команді. Впевнена, що ніякі причини та труднощі не завадять їй пройти вперед. Я пишаюся своїми дітьми. Вони - молодці», - зазначила головний тренер збірної України з синхронного плавання Світлана Саідова.

Нагадаємо, що збірна України, до складу якої увійшли виключно харківські спортсменки: Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексіїви, Валерія Апрєлєва, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Марта Федіна, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко, завоювала на чемпіонаті Європи 1 золоту, 5 срібних та 1 бронзову медаль.

Найбільше навантаження було у ЄлизаветиЯхно, яка виступила вусіх видах програми – в групах, дуеті та соло, та в кожній здобула медаль.

«Чим більше я виступаю, тим менше у мене страху. Я себе налаштувала дійти цей складний шлях до кінця, і я вважаю, що у мене непогано вийшло. Ми всі дуже добре виступили, особливо в комбі та групі», - зазначила спортсменка.

Попереду у спортсменок довгоочікувана відпустка, а потім тренувальні збори та підготовка до нових стартів, в тому числі до чемпіонату світу 2019 року.