Харків’яни перемогли на чемпіонаті Європи з шашок

Харків’яни перемогли на чемпіонаті Європи з шашокЗ 1 по 9 серпня 2018 року в столиці Литві місті Вільнюс відбувся молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100, на якому представники Харківської області завоювали дві золоті нагороди. Участь в змаганнях приймали близько 300 шахістів з 16 країн світу. Україну представляли 20 спортсменів, які завоювали 3 золоті та 2 срібні нагороди. З них дві золоті були на рахунку харків’ян.

В класичній грі серед чоловіків до 26 років чемпіонський титул виборов Максим Дороган. За підсумками змагань він набрав 11 очок. Стільки ж було ще у трьох шахістів, але за додатковими показниками харків’янин випередив суперників, та посів перше місце. Другим став білорус Олексій Куниця, а бронзову медаль виборов француз Анастас Лекрек.

Ще одно «золото» чемпіонату виборола харків’янка Дар’я Лобанова. Їй не було рівних в швидкій грі серед дівчат до 13 років. На рахунку Дар’ї було 14 очок. Найближча суперниця Вікторія Ніколаєва з Білорусі, яка посіла друге місце, набрала 13 очок.

Також Дар’я Лобанова була в кроці від медалі в блискавичній грі, але набрав 13 очок, посіла четверте місце. Чемпіонкою в цій грі з результатом 15 очок стала росіянка Тунара Федорова.