Каратисти Харківщини пройшли відбір на чемпіонат України

6 та 7 жовтня 2018 року в ШВСМ відбулися Кубок Харківської області з шотокан карате-до S.K.I.F. та Кубок області з карате WKF. Участь в змаганнях приймали понад 500 спортсменів з Харкова та районів області. В змаганнях з карате S.K.I.F. конкуренцію харківським каратистам також склали гості з Сумської та Запорізької областей.

За підсумками Кубку області з карате S.K.I.F., участь в якому приймали спортсмени всіх вікових категорій, в загальнокомандному заліку переможцями стали представники харківського клубу «Ayumi», на рахунку яких було 17 золотих, 15 срібних та 17 бронзових нагород. Друге місце посіли каратисти клубу «Тайкан» (12-5-13), а третє зайняв клуб «Гладіатор» (6-2-4).

Дані змагання стали етапом підготовки харківських спортсменів до Кубку України за карате-до S.K.I.F., який 14 жовтня відбудеться в Києві.

В свою чергу на Кубку Харківської області з карате WKF, за нагороди якого змагалися спортсмени старше 14 років, в загальнокомандному заліку перемогу одержали каратисти харківського клубу «Тайкан», які завоювали 11 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Друге місце було за клубом «Norven» (4-2-7), а замкнули трійку кращих представники клубу «Тора» (4-2-6).

Дані змагання стали відбором на Чемпіонат України з карате, який наприкінці листопада відбудеться у Львові.

В свою чергу в Харкові 27 та 28 жовтня в Палаці спорту відбудеться Всеукраїнський турнір з карате WKF «Кубок Слобожанщини».