Харківські шпажисти – переможці Кубку України

Харківські шпажисти – переможці Кубку УкраїниЗ 5 по 7 жовтня 2018 року у Києві відбувся Кубок України з фехтування на шпагах, на якому спортсмени Харківщини завоювали золоту та срібну нагороди. В командних змаганнях серед чоловіків володарем Кубку стала перша команда Харківської області, до складу якої увійшли МаксимХворост, Дмитро Карюченко, Роман Свічкар та Євгеній Горбачук. У фіналі харків’яни здолали першу команду Києва з рахунком 24:23.

Ще одна харківська команда «Харків-3» (Андрій Деркач, Павло Лиманський, АндрійОпанасенко та СвятославЯрох) посіла п’яте місце.

В особистих змаганнях серед чоловіків харків’янин Максим Хворост посів друге місце, поступившись у фіналі киянину Ігорю Рейзліну з рахунком 10:13.

В десяту кращих також попали ще три харківські шпажисти. Дмитро Карюченко посів п’яте місце, Роман Свічкар розташувався на шостому, а Євгеній Горбачук – на десятому.

В змаганнях серед жінок харків’янкам, на жаль, стати призерами Кубку не вдалося. В особистих змаганнях кращий результат показала Аліна Зеленцова, посів дев’яте місце. В свою чергу в командних змаганнях серед жінок Аліна та Анастасія Зеленцови, а також Ольга Петрюк і ВладленаХавалджи зайняли п’яте місце.