Юнацька Олімпіада. Боротьба за медалі триває

Юнацька Олімпіада. Боротьба за медалі триваєЗ 6 по 18 жовтня 2018 року в аргентинському Буенос-Айресі проходять змагання III літніх юнацьких Олімпійських ігор. За підсумками трьох змагальних днів на рахунку олімпійської збірної України 1 золота та 1 бронзова медалі. Переможницею Олімпіади у фехтуванні на шпазі стала киянка Катерина Чорній, а бронзовим призером у дзюдо Олег Вередиба з Дніпра.

Харківські спортсмени поки що без медалей. Двоє з них вже закінчили свої виступи. Марина Колесникова у плаванні, на жаль, не змогла пробитися у фінали дистанцій 100м та 200м на спині, а тхеквондист Олександр Дзюба поступився у чвертьфіналі вагової категорії до 63кг майбутньому срібному призеру з Таїланду, та посів п’яте місце.

Бадмінтоністка Анастасія Прозорова завершила виступи в одиночному розряді на груповому етапі.

Поступившись суперницям з Болгарії та В’єтнаму, і вигравши матч проти представниці Камеруну, вона посіла в групі D третє місце. Тим не менш боротьбу за медалі Анастасія ще продовжить, адже попереду змагання змішаних команд.

Також за медалі боротиметься ще один харківський спортсмен Євген Зіборов. Змагання з сучасного п’ятиборства відбудуться з 12 по 16 жовтня.