Юні сумоїсти Харківщини здобули медалі чемпіонату Європи

Юні сумоїсти Харківщини здобули медалі чемпіонату ЄвропиЗ 26 по 28 жовтня 2018 року в Естонії відбувся юнацький чемпіонат Європи з боротьби сумо, на якому харків’яни завоювали 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Чемпіоном Європи став Ярослав Гамов, який в складі збірної України посів перше місце в командних змаганнях серед юнаків до 14 років. Також на рахунку Ярослава була срібна медаль в особистих змаганнях в ваговій категорії понад 70кг.

Ще три медалі завоювала Дар’я Коритіна. В командних змаганнях серед дівчат до 16 років вона посіла друге місце, а в особистих у ваговій категорії понад 70кг та в абсолютній вазі стала бронзовою призеркою.

В кроці від нагороди зупинився Микита Каневський, посівши п’яте місце в ваговій категорії до 60кг. Ще два харківських спортсмена Артем Саратов і ДмитроЛиснякстали сьомими у вазі до 50кг та до 65кг відповідно.