У Харкові зіграли гранди українського футболу

3 листопада 2018 року харківський стадіон «Металіст» приймав центральний матч 14-го туру прем’єр ліги чемпіонату України з футболу, в якому донецький «Шахтар» з рахунком 2:1 переміг київське «Динамо». Першими відкрили рахунок кияни. На 44-ій хвилині влучний удар Миколи Шапаренко, дозволив динамівцям піти на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі «Шахтар» додав у швидкості. Крім того на поле на заміну вийшов Тайсон, який став співавтором забитого м’яча. Увірвавшись у штрафний майданчик суперника, він переграв воротаря, та віддав пас на Мораєса, який на 54-ій хвилині зрівняв рахунок.

Запеклою видалася кінцівка матчу. Вже у компенсований час на 92-ій хвилині арбітр видалив з поля гравця «Динамо» ТомашаКендзеру, який отримав другу жовту картку. «Шахтар» зміг скористатися чисельною перевагою, та на 95-ій хвилині Віктор Коваленко став автором переможного голу.

Таким чином за підсумками 14-ти турів «Шахтар» має 37 очок, та впевнено посідає перше місце в турнірній таблиці. «Динамо», яке йде на другій позиції, тепер відстає від чемпіона України на вісім очок.

Наступний матч української прем’єр ліги на стадіоні «Металіст» відбудеться 23 листопада. «Шахтар» прийматиме ФК «Львів».