Харківські тхеквондисти здобули медалі чемпіонату України

Харківські тхеквондисти здобули медалі чемпіонату України2 та 3 листопада 2018 року у Львові відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та спортивних клубів, на якому спортсмени Харківщини завоювали 32 нагороди.

Участь в клубному чемпіонаті приймали близько 1000 тхеквондистів, які представляли 62 команди з 19 регіонів країни. Медалі в особистих змаганнях були розіграні в п'яти вікових категоріях: молодші юнаки (2009-2010 р.н.), юнаки (2007-2008 р.н.), кадети (2004-2006), юніори (2001-2003 р.н. ) і дорослі в олімпійських вагових категоріях (2001 р.н. і старші). Після чого були підведені командні підсумки.

В медальному заліку чемпіонату перше місце зайняла київська КДЮСШ «Школа спорту», на рахунку спортсменів якої було 9 золотих, 5 срібних і 4 бронзові медалі. Друге місце було за київською КДЮСШ «Артем», а третє зайняла команда ХОЦФВУМ з Хмельницької області.

Кращою в медальному заліку серед харківських команд стала КДЮСШ №8, на рахунку вихованців якої були 2 золоті, 1 срібна та 5 бронзових нагород.

Загальними зусиллями тхеквондисти Харківщини вибороли 12 золотих, 6 срібних і 15 бронзових нагород, та посіли третє місце в заліку серед регіонів, поступившись лише Дніпропетровській області та Києву.

Переможцями чемпіонату стали:
- Олександр Чугай (ШВСМ)– вагова категорія до 58кг серед чоловіків
- Владислав Таранов(ШВСМ)- вагова категорія до 68кг серед чоловіків
- Олексій Світличний (КДЮСШ №8)- вагова категорія до 55кг серед юніорів
- Станіслав Пліско (КДЮСШ «ХТЗ»)- вагова категорія до 63кг серед юніорів
- Анатолій Абдула (КДЮСШ №6)- вагова категорія понад 78кг серед юніорів
- Наталя Бондар(ХДУФК №1)- вагова категорія до 59кг серед юніорок
- Владислав Майков(ХДУФК №1)- вагова категорія до 41кг серед кадетів
- Дар’я Костеневич (КДЮСШ №2)- вагова категорія до 37кг серед кадеток
- Маргарита Крайнова (КДЮСШ №8)- вагова категорія понад 59кг серед кадеток
- Микита Семенов (ОСК «Харків») - вагова категорія до 33кг серед юнаків
- Вадим Татарец (ОСК «Харків») - вагова категорія до 44кг серед юнаків
- Артем Бандур (КДЮСШ №2) - вагова категорія понад 41кг серед молодших юнаків

Срібло здобули:
- Вікторія Ткаченко(КДЮСШ №6)- вагова категорія до 63кг серед юніорок
- Богдан Скробот (КДЮСШ №6)- вагова категорія до 61кг серед кадетів
- Софія Валкова (КДЮСШ «ХТЗ»)- вагова категорія до 37кг серед кадеток
- Дарина Тарасенко (ДЮСШ «Колос») - вагова категорія понад 57кг серед дівчат
- Матфей Мушегян (КДЮСШ №8) - вагова категорія до 32кг серед молодших юнаків
- Поліна Поколодна (Харьков, КДЮСШ №6) - вагова категорія до 24кг серед молодших дівчат

Бронзовими призерами стали:
- Ілля Кулик (КДЮСШ «ХТЗ»)- вагова категорія до 80кг серед чоловіків
- Даніїл Фурманенко (ШВСМ)- вагова категорія понад 80кг серед чоловіків
- Дар’я Димова (ШВСМ)- вагова категорія до 57кг серед жінок
- Артур Панченко (КДЮСШ №8)- вагова категорія до 51кг серед юніорів
- Євген Кучеренко (КДЮСШ №8)- вагова категорія до 68кг серед юніорів
- Олена Сизоненко(КДЮСШ №6) - вагова категорія до 48кг серед юніорок
- Сергій Козлов(КДЮСШ «ХТЗ»)- вагова категорія до 41кг серед кадетів
- Ілля Микулін (КДЮСШ №8)- вагова категорія до 45кг серед кадетів
- Іван Плахотник (КДЮСШ №2)- вагова категорія понад 65кг серед кадетів
- Анна Валкова (КДЮСШ «ХТЗ»)- вагова категорія до 33кг серед кадеток
- Алена Кулик (КДЮСШ №2)- вагова категорія до 37кг серед кадеток
- Софія Плахтій (КДЮСШ №8)- вагова категорія до 33кг серед дівчат
- Кіра Кухтіна (КДЮСШ «ХТЗ») - вагова категорія до 48кг серед дівчат
- Михайло Михайличенко (КДЮСШ №2) - вагова категорія до 28кг серед молодших юнаків
- Семен Семенов (КДЮСШ №8) - вагова категорія до 41кг серед молодших юнаків