З золотом із Дніпра

З золотом із ДніпраЗ 1 по 4 листопада 2018 року в місті Дніпро відбувся відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з бадмінтону пам'яті Олександра Макарова, на якому харківські спортсмени завоювали 17 медалей, в тому числі 7 золотих.

Участь в турнірі приймали 132 спортсмена з України та Молдови. Медалі були розіграні в двох вікових групах: 2001 рік народження та 2004 рік народження. За підсумками турніру на рахунку харків'ян було 7 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі.

В старшій віковій групі в жіночій одиночній категоріїхарківські бадмінтоністки розділили між собою усі медалі. Перемогу здобула Поліна Бугрова, Марія Столяренко завоювала срібну медаль, а Софія Демиденко - бронзову.

В жіночій парній категорії золоту медаль здобули Марія Столяренко та Варвара Фролова. В свою чергу ще один харківський дует Яна Собко та Варвара Тішеніновапосіли третє місце.

В змішаній парній категорії перемогу здобули Марія Столяренко та Олег Амосов з Дніпра, здолав у фіналі іншу Поліну Бугровутаодесита МиколуКозубенко.

В молодшій віковій групі в жіночій одиночній категорії увесь п’єдестал також був за харів’янками. Золоту медаль завоювала Євгенія Кантемир, срібну здобула Софія Лаврова, а Варвара Фроловастала бронзовою призеркою.

В змаганнях серед юнаків в молодшій групі Євген Столовий завоював золоту медаль в одиночній категорії, срібну - в парній з іншим харків’янином Олексієм Титовим, а також здобув «золото» в змішаній категорії разом зі спортсменкою з Дніпра Ольгою Тихорською.

Крім того в змішаній парній категорії Варвара Фролова і Микита Єременко з Дніпра посіли друге місце, а Євгенія Кантемир з Єгором Леонтьєвим з Дніпра - третє.