Каратисти Харківщини посперечалися за Кубок області

Каратисти Харківщини посперечалися за Кубок області
Фото

4 листопада в Школі вищої спортивної майстерності відбувся Кубок Харківської області з карате JKS, що став одним з етапів підготовки до Кубку України, який Харків прийматиме наприкінці місяця. Перевірити свої сили напередодні одного з головних стартів в календарі українського карате JKS зібралося 285 учасників з клубів Харкова та районів області, а також гості з Сум і Слов’янська.

Традиційно в Кубку області прийняли каратисти всіх вікових груп від 6 років до 35 років та старше, які розіграли медалі в трьох розділах: «куміте», «ката» та «котен-ката».

За підсумками змагань перемогу в командному заліку одержали каратисти харківського клубу «Тора», на рахунку яких було понад 20 медалей різного гатунку. Друге місце вибороли гості зі Слов’янська (Донецької області) - клуб «BlackBelt». Замкнули трійку кращих спортсмени харківського клубу «Фенікс».

В особистих змаганнях високі результати показали представники клубу «Тора» Анастасія Бойко (дівчата, вікова категорія 16-17 років), яка впевнено перемогла в розділах «ката» та «куміте», Юлія Девіченко, яка здобула золоті медалі в усіх трьох розділах серед дівчат 14-15 років, а також Ярослав Юрчик, виграв змагання в «куміте» серед юнаків 10-11 років.

Як зазначив президент Харківської обласної асоціації карате JKS, Заслужений тренер України Володимир Караван, для багатьох спортсменів Кубок області був останнім турнірому2018 році. Ведучі спортсмени області ще приймуть участь в Кубку України, який 27 листопада також відбудеться у Харкові. Саме національний Кубок стане підсумковим змаганням у цьому році для представників традиційного карате JKS в Україні. Для харківських каратистів рік видався не дуже важким, адже серйозних турнірів майже не було. В свою чергу, наступний 2019 рік буде насичений подіями, а головною стане чемпіонату світу, який у вересні відбудеться в Ірландії.