Харківські кікбоксери перемогли на чемпіонаті світу

Харківські кікбоксери перемогли на чемпіонаті світуЗ 31 жовтня по 4 листопада в італійському місті Маріна-ді-Карраравідбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WTKA, на якому харківські спортсмени завоювали. Участь в змаганнях приймали понад 4500 кікбоксерів з 94 країн світу. До складу збірної України увійшли п’ять харків’ян, та усі вони повернулися додому з нагородами, завоював 4 золоті та 1 бронзову нагороди. Чемпіонами світу стали:

- Анастасія Арцт, яка перемогла в розділі фул-лоу у ваговій категорії до 48 кг серед юніорок
- Дар’я Кріванич, яка посіла перше місце в розділі лайт-лоу в категорії до 55кг серед юніорок.
- Ярослав Осетров, який переміг в розділі фул в категорії до 63кг серед юніорів,
- Станіслав Судоплатов - в розділі фул в категорії до 67 кг серед юніорів.

Бронзовим призером чемпіонату в змаганнях серед чоловіків в розділі лайт у ваговій категорії до 74кг став Андрій Боцман.

В загальнокомандному заліку збірна України посіла на чемпіонаті третє місце.