Команда держслужбовців області перемогла в турнірі з футзалу

Команда держслужбовців області перемогла в турнірі з футзалу
Фото

10 листопада 2018 року в харківській ШВСМ відбувся обласний турнір з футзалу серед команд депутатів та держслужбовців на приз «Закриття сезону». Участь в змаганнях приймали чотири команди: команда держслужбовців Харківської області, команда держслужбовців Харківської міської ради, команда депутатів місцевих рад області та команда обласного центру «Спорт для всіх».

В поєдинку за третє місце перемогу здобула команда держслужбовців Харківської міської ради, яка з рахунком 4:2 здолала команду «Спорт для всіх». Влучними ударами за бронзових призерів відмітилися Андрій Резанов, Костянтин Конотоп, Олексій Салманов та Олександр Коваленко. За команду «Спорт для всіх» забивали Богдан Борщ та Максим Вурос.

Основний час матчу за перше місце між командою депутатів місцевих рад області та командою держслужбовців Харківської області завершивсянічиєю 0:0. Долю поєдинку вирішила серія пенальті, яку з рахунком 3:2 виграли держслужбовці. Вирішальний м’яч забив В’ячеслав Полунін.

По закінченню змагань усі призери отримали дипломи та медалі Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, а переможці головний трофей турніру - кубок.