Сергій Білий здобув «срібло» на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Сергій Білий здобув «срібло» на чемпіонаті світу з пауерліфтингуЗ 5 по 10 листопада 2018 року в Швеції відбувся чемпіонат світу пауерліфтингу, срібним призером якого став харківський спортсмен. Сергій виступав у категорії до 105кг, та в сумі триборства підняв 1062,5кг (395кг у присіданні + 305кг в жимі + 362.5кг в тязі). Цей результат дозволив харків’янину посісти друге місце. Крім того результат у тязі потягнув на «малу срібну» медаль, а результат у жимі – на «малу» бронзову нагороду.

Перше місце в цій ваговій категорії було також за представником збірної України. З результатом 1080кг за сумою триборства чемпіоном світу став Олександр Рубець з Маріуполя. Замкнув трійку призерів СенЯнг з Китайського Тайбею (1017.5 кг у сумі триборства).

В змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 63кг дебютувала на дорослому рівні харків‘янка Наталія Гаргуновська, та посіла дев‘яте місце з результатом 507.5 кг.

Ще одна харківська спортсменка віце-чемпіонка минулого чемпіонату світу Євгенія Тішаковане впоралася з початковою вагою у присіданні і закінчила змагання з нульовою оцінкою.

Загалом на даному чемпіонаті світу збірна України завоювала 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові, а також посіла перше загальнокомандне місце серед чоловіків та третє серед жінок.