Харків’яни успішно виступили на Кубку Європи з шорт-треку

Харків’яни успішно виступили на Кубку Європи з шорт-трекуЗ 23 по 25 листопада 2018 року в Польщі відбувся етап Кубка Європи з шорт-треку, на якому харківські спортсмени завоювали вісім нагород. В складі збірної команди України на даному етапі Кубка виступили 18 харків’ян, які завоювали 5 золотих та 3 срібні медалі.

В змаганнях серед жінок срібною призеркою на дистанції 500м стала Марія Долгополова. На фініші харків’янка поступилася лише суперниці з Білорусії.

Інші медалі були звойовані юніорами. Богдан Мошенський виграв дистанції 1000м і 1500м та став першим по сумі трьох дистанцій.

Ще одна харків’янка Діана Демочказдобула золоті медалі на дистанціях 500м та 333м, а на дистанції 222м стала срібною призеркою.

Срібну нагороду харків’янки завоювали і в естафеті на дистанції 2000м. У складі команди виступали Мирослава Селюкова, Світлана Репецька та Марія Старченко.

Дані змагання стали одним з етапів відбору на фінальний етап Кубка світу, який в квітні наступного року відбудеться у Хорватії.

А в цьому році лідери збірної України з шорт-треку, в тому числі харків’яни Марія Долгополова, Марія Зарванська та Микита і Владислав Неміроще боротимуться за медалі третього етапу Кубка світу, який з 7 по 9 грудня прийматиме Казахстан.