Харківські борці успішно виступили на чемпіонаті України

Харківські борці успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 30 листопада по 2 грудня 2018 року в місті Бровари, Київської області, відбулися чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, на якому харків’яни завоювали 2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі. Чемпіоном у ваговій категорії до 57кг став Каміль Керимов. На шляху до медалі харківський борець успішно здолав чотирьох суперників, в тому числі у фіналі Владлена Опанасенко с Київської області.

Ще одну золоту медаль чемпіонату Харківщині приніс Мраз Джафарян. У ваговій категорії до 86кг він також переможно провів чотири схватки, в тому числі у фіналі проти іншого харків’янина ДемідаКараченко, який, відповідно, став срібним призером чемпіонату.

Бронзові медалі завоювали:Олександр Рибалко (вагова категорія до 65кг), Гліб Гринченко (вагова категорія до 86кг), Олександр Калініченко (вагова категорія до 92кг) та Данило Картавий (вагова категорія до 125кг).