Харківські шпажисти перемогли на «Меморіалі Захарова»

Харківські шпажисти перемогли на «Меморіалі Захарова»1 та 2 грудня 2018 року в Харкові відбувся турнір з фехтування на шпазі пам’яті Заслуженого тренера України Олександра Захарова, на якому господарі змагань здобули чотири нагороди, в тому числі дві золоті.

Медалі турніру були розіграні в двох вікових категоріях: серед юніорів та серед кадетів, а за його підсумками на рахунку харків’ян були 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагороди.

Обидві золоті медалі принесли змагання в чоловічій шпазі. Серед юніорів у фіналі зустрілися два харківських шпажиста Андрій Деркач та Дмитро Самойлов. Влучнішим на уколи був Андрій Деркач , який одержав перемогу з рахунком 15:12.

В змаганнях серед кадетів перемогу святкував харків’янин Андрій Опанасенко. У фіналі він здолав з рахунком 15:8 киянина Михайла Сироту.

Бронзову медаль в змаганнях серед кадеток завоювала Ксенія Макарущенко.Харків’янка успішно дійшла до півфіналу, де поступилася 9:15 суперниці Ужгорода Олександрі Лазаренко. В підсумку Олександра стала срібною призеркою, програв у фіналі Дар’ї Садовій зі Львова.

В свою чергу в змаганнях серед юніорок харківські фехтувальниці дісталися медалей не змогли. Кращий результат був у Аліни Зеленцової, яка зупинилася в чвертьфіналі. Перемогла в цій категорії Наталя Степанян з Києва.