Боксери Харківщини впевнено перемогли на домашньому турнірі

Боксери Харківщини впевнено перемогли на домашньому турніріЗ 4 по 7 грудня 2018 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся четвертий за рахунком Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи клубу чемпіона Європи та бронзового призера Олімпійських ігор і чемпіонату світу Сергія Данильченко.

Участь в змаганнях приймали близька 80 боксерів цієї вікової категорії з різних областей України. Даний турнір по праву вважається турніром сильніших, адже до участі в ньому запрошуються по вісім кращих боксерів в кожній ваговій категорії за підсумками юніорського чемпіонату України.

Цьогорічний турнір став успішним для його господарів. Харків’яни здобули на ринзі 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

У вазі до 52кг золото завоював АдлайРодрігесЛісеа. У фіналі харківський боксер здолав Владислава Васьковськогоз Донецької області. Також Адлай був визнаний кращим спортсменом турніру.

У вазі до 57кг переможцем став В’ячеслав Бригаденко. У фіналі він переміг Максима Кнута з Дніпропетровської області.

В категорії до 70кг золоту медаль завоював Микита Горботенко. У фіналі харків’янин переміг Ігоря Шарова з Запоріжжя.

В ваговій категорії до 46кг фінал перетворився на харківське дербі, в якому зустрілися Дмитро Соляник та ДанилоДрежак. Переможцем з цього протистояння вийшов Данило Дрежак. В свою чергу Дмитро Соляник посів друге місце.

Також срібними призерами турніру стали: Ілля Нечаєв (вагова категорія до 60кг), якийу фіналі поступився Олександру Балабіну з Запоріжської області, та Данило Кочін(вагова категорія до 80кг), який поступився Ігорю Денисенко з Дніпропетровської області.

В свою чергу бронзові медалі здобули: ДеніДавтян (вагова категорія до 50кг), Кирило Манаєнков(вагова категорія до 52кг) та Семен Орлов (вагова категорія до 57кг).

Цей турнір також став одним з етапів підготовки збірної Харківської області до юніорського чемпіонату України, проведення якого планується у лютому 2019 року в Харкові. В свою чергу в планах організатора турніру Сергія Данильченко зробити його вже у наступному році міжнародним.