У Харкові пройшов Кадетській турнір зі стрільби з лука пам’яті ЗТУ Морозова В.Ю.

У Харкові пройшов Кадетській турнір зі стрільби з лука пам’яті ЗТУ Морозова В.Ю.З 07 по 09 грудня 2018 року в навчально-спортивному комплексі «Каразінський» пройшов відкритий всеукраїнський Турнір зі стрільби з лука пам'яті заслуженого тренера України Валентина Юхимовича Морозова. В змаганнях брали участь близько 100 юних спортсменів з Чернігівської, Сумської, Запорізької, Київської та Харківської областей. В результаті особистих змагань в категорії старших кадетів:

- золото - Каменський Владимир,

- срібло - Федорченко Олександр,

- бронза досталася вихованцю КУ ХГ СДЮСШОР "Комунар" - Гуличу Олегу.

Серед дівчат у даній категорії переможця стала Трєт`якова Ірина, срібло завоювала представниця Сумської обл. - Пилипенко Єлизавета, бронза дісталася - Погорєлова Вероніка.

В категорії молодших кадетів:
- 1 місце - Дюняшев Микита,
- 2 місце - Жук Олександр,
- 3 місце - Котенко Олександр.

Серед дівчат у даній категорії, золото завоювала представник з Київської області - Горлач Ірина, срібло - Звєрєва Поліна, бронза - Постельняк Софія.

У командному заліку серед старших кадетів переможцем стала команда Харків-1, друга стала команда ХДВУФК-1, третя - команда СДЮСШОР-2.

Серед дівчат даної категорії переможцем стала команда Чернігів-Суми-Київ, срібло здобула команда ХДВУФК-1, бронза - команда ХДВУФК-2.

У командному заліку серед молодших кадетів переможцем стала команда Чернігів-Запоріжжя, другі - команда Харків-1, третє місце - команда ХДВУФК-1. Серед дівчат даної категорії переможцем стала команда Харків-1, срібло зібрала команда КДЮСШ «Центр», бронза у команди Київ-1.