Юні плавці Харківщини в числі кращих на чемпіонаті України

Юні плавці Харківщини в числі кращих на чемпіонаті УкраїниЗ 5 по 7 грудня 2018 року в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків, на якому збірна Харківської області посіла третє загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали 391 спортсмен з 22 областей України та Києва, а за його підсумками харківські плавці завоювали 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Переможцями та призерами стали:
- Євгенія Стецуріна– 1-е місце 100м вільний стиль, 1-е місце 200м вільний стиль та 3-е місце 50м вільний стиль
- Микита Токарєв– 1-е місце 50м на спині
- ДаніілЛогвинов - 2-е місце 200м батерфляй
- Марія Гурейкова – 2-е місце200м комплексне плавання

Ще чотири медалі, в тому числі золоту, харків’яни здобули в естафетах. Переможно виступили Марія Гурейкова, Микита Токарєв, Євгенія Стецуріна та Олександр Кондрусик в змішаній естафеті 4x100м вільнимстилем.

В змішаній комбінованій естафеті 4x100м харків’яни Микита Токарєв, ОлександрВласов, Марія Гурейкова таЄвгенія Стецуріна посіли друге місце.

Бронзові медалі харківські плавці вибороли в комбінованих естафетах серед жінок (Марія Гурейкова, ТаїсіяАндрусенко, Марія Роман, Євгенія Стецуріна) та чоловіків (Микита Токарєв, Олександр Власов, Данііл Логвинов, Олександр Кондрусик).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за командою Запорізької області, а перемогу одержали плавці Дніпропетровської області.