Відбувся відкритого новорічного обласного турніру з кікбоксингу

Відбувся відкритого новорічного обласного турніру з кікбоксингу22-23 грудня 2018 року відбувся традиційний відкритий новорічний обласний турнір з кікбоксингу W.Р.К.А. У приміщенні легкоатлетичного манежу КДЮСШ «ХТЗ» зібралися 14 збірних команд міста Харкова, Харківської області та збірна команда з міста Миколаїв загальною кількістю 137 спортсменів.

Змагання відбулися у вікових групах: діти (2008-2011 р.н), юнаки (2005-2007 р.н.), старші юнаки (2002-2004 р.н.), юніори (2001 р.н.) у розділах татамі-стилів: лайт-контакт, семі-контакт та семіхардбоксинг та ринг-стилях: фул-контакті та лоу-кіку.

У категорії «діти» кращими були визнані: Дем’яненко Лів у розділі семі-контакт у в/кат. до 20кг (КДЮСШ-5, тр. МСУМК Юдакова В.В.), Хорошавіна Софія у розділі семи-контакт у в/кат. до 40 кг (КДЮСШ ХТЗ, тр.Валуйський Р.Е.), Бескровний Влад у розділі семі-контакт у в/кат. до 35кг (КДЮСШ-5, тр. МСУМК Юдакова В.В.), Матвеев Іван у розділі семі-контакт у в/кат. до 25кг (КДЮСШ №13, тр. МСУ Лелека М.А.), Гусейнов Раміль у розділі лайт-контакт у в/кат. до 30кг (КДЮСШ-5, тр. МСУМК Юдакова В.В.).

Кращими у категорії «юнаків» були: Михайлов Максим у розділі лайт-контакт у в/кат. до 60кг (КДЮСШ-6, тр. Гусейнов Р.), Данець Максим у розділі лайт-контакт у в/кат. понад 40кг (КДЮСШ «ХТЗ», тр. Валуйський Р.Є.), Симанков Данило у розділі семіхардбоксинг у в/кат. до 40кг (ДЮСШ «ХФТІ», тр. МСУМК Жерновникова Т.В.), Комаров Данило у розділі лайт-контакт у в/кат. понад 40кг (КДЮСШ-6, тр.Верба Д.А.), Сухов Макар у розділі фул-контакт у в/кат. понад 40кг (Ізюмська ДЮСШ «Освіта», тр. МСУ Дуднік А.А.).

У категорії «старші юнаки» найкращі результати показали: Веремеєв Андрій у розділі лайт-контакт у в/кат. понад 60кг (Ізюмська ДЮСШ «Освіта», тр. МСУ Дуднік А.А.), Єрмоленко Едуард у розділі лайт-контакт у в/кат. до 60кг (СК з СМТ Чкаловське Чугуївського р-ну Харківської області, тр. МСУ Чернявський К.О.), Должиков Ігор у розділі лайт-контакт і семі-контакт у в/кат. до 55кг (КДЮСШ «ХТЗ», тр. МСУ Копилов М.М.).

У категорії «юніори» були відмічені: Ященко Юрій у розділі лайт-контакт у в./кат. до 65кг (КДЮСШ «ХТЗ», тр. Валуйский Р.Е.), Волобуєв Михайло у розділі лайт-контакт у в/кат. до 55кг (МК КДЮСШ, тр. Молчанов В.Б.), Крячко Микита у розділі семіхардбоксинг у в/кат. до 55кг (КЗ «КДЮСШ№13 ХМР, тр. МСУ Лелека М.М.).

Результати даних змагань будуть враховані при формуванні збірної команди Харківської області до участі у всеукраїнських змаганнях на наступний 2018 рік.