Харківські акробати завершили рік традиційним турніром

Харківські акробати завершили рік традиційним турніром
Фото

21 та 22 грудня в Школі вищої спортивної майстерності відбувся відкритий Кубок Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений Новий рік». Участь в змаганнях приймали 213 спортсменів з Харкова, Полтави, Миколаєва, Шостки, Генічеську, Мелітополя та Дрогобича, які розіграли медалі вусіх вікових групах. За підсумками турніру переможцями та призами серед майстрів спорту стали:

1. Данило Шутенко (Харків)
2. Остап Михайлевич (Дрогобич)
3. Денис Минайлов (Харків)

Серед дівчат перше місце з однаковим результатом розділили харків’янки Софія Теплухіна та Олександра Каракуця. Друге місце посіла Анна-Марія Вагіла з Дрогобичу, а бронзовою призеркою стала харківська спортсменка Катерина Жукова.

В змаганнях серед кандидатів в майстри спорту призові місця розподілилися наступним чином:

1. Інна Козуб (Харків) та Ярослав Колесніков (Харків)
2. Євгенія Жгута (Дрогобич) та Матвій Савенко (Харків)
3. Ольга Котик (Дрогобич) та Михайло Макаров (Харків)

«Цим турніром ми традиційно підводимо підсумки року.Він поєднує і змагання, і новорічне свято для дітей, а також є масовим стартом, на якому ми очікуємо на нових зірочок», - зазначила головний суддя змагань Марина Романова, - «2018 рік був дуже успішним для харківських спортсменів. Наша збірна команда в цьому році виграла Кубок України серед дівчат, Софія Теплухіна виграла юнацький чемпіонат України, та успішно дебютувала на дорослому рівні посів третє місце на Кубку України. На міжнародній арені Олександра Каракуця посіла шосте місце на чемпіонаті Європи».

Наступний рік буде не менш насиченим. Перші старти всеукраїнських змагань розпочнуться вжеу лютому місяці. В квітні відбудеться юнацький чемпіонат України, а влітку Генічеськ прийматиме дорослий чемпіонат, який буде відбором на Кубок світу.