Харківські сумоїсти підвели підсумки року міжнародним турніром

Харківські сумоїсти підвели підсумки року міжнародним турніром
Фото

23 грудня у Харкові відбувся міжнародний турнір з сумо «KharkovSumoOpen», участь в якому прийняли спортсмени з України таКиргизії. Заключний в цьому році календарний турнір для українського сумо визвав великий інтерес спортсменів з різних куточків країни. До Харкова прибули330 борців з семи областей, а також гості з Киргизії, які посперечалися за передноворічні медалі в усіх вікових категоріях.

Передував турніру міжнародний збір з командою Киргизії, яка приїхала на чолі з ведучим сумоїстом даної країни Алмазом Ергешовим. Як поділився президент федерації сумо Харківської області Антон Чуєв, дані збори пройшли дуже продуктивно. Українським спортсменом було що почерпнути у представників азіатської школи, і навпаки, гостям також було чому повчитися в українців.

За підсумками турніру харківські борці зібрали більшу частину нагород та впевнено перемогли в загальнокомандному заліку. Друге місце було за командою міста Бахмут, Донецької області, а третє вибороли сумоїсти Полтави.

Варто зазначити повернення до команди ведучої харківської спортсменки члена збірної України Марії Дрбоян, яка на цьому турнірі зробила золотий дубль, вигравши в двох вікових категоріях (серед жінок та U23) у ваговій категорії понад 95кг.

Також переможцями турніру серед дорослих стали:
- ВікторіяСукретна (Харків) – вагова категорія до 55кг
- ВікторіяЗахарьєвич(Кривий Ріг) - вагова категорія до 65кг
- Олександр Козирев (Бахмут) – вагова категорія до 70кг
- Артем Карев (Харків) – вагова категорія до 77кг
- Демид Караченко(Харків) – вагова категорія до 85кг
- Аркадій Рубін (Харків) – вагова категорія до 100кг
- Алмаз Ергешов (Киргизія) – вагова категорія понад 115кг

Даний турнір підвів підсумку 2018 року, який був успішним як для українського, так і для харківського сумо зокрема. Попереду у спортсменів невеличкий відпочинок, після якого розпочнеться підготовка до етапу Кубка Європи з сумо, який з 11 по 13 січня відбудеться в Угорщині.