Самбісти Харківщини в трійці кращих чемпіонату України

Самбісти Харківщини в трійці кращих чемпіонату України22 та 23 грудня 2018 року в Києві відбувся чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, на якому збірна Харківської області завоювала 13 медалей. Участь в змаганнях приймали близько 300 спортсменів з 22 регіонів країни. Харків’яни повернулися додому з 4 золотими, 2 срібними,7 бронзовими нагородами та третім місцем в загальнокомандному заліку.

Золоті нагороди були завойовані в спортивному розділі самбо. Дмитро Томашевськийздобув перемогув ваговій категорії до 57кг. У фінальній схватці харківський самбіст здолав Анатолія Кулібабу з Вінницької області.

Кирило Мельниченко виборов золоту медаль у ваговій категорії до 68кг, перемігши у фіналі представника Івано-Франківської області Михайла Свідрака.

Владислав Березка став чемпіоном України в ваговій категорії понад 100кг. Харків’янин успішно дійшов до фіналу, де переміг Артура Мовсумова з Запорізької області.

В змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 60кг золоту медаль виборола харків’янка Владислава Нецвіт. У фіналі вона здолала суперницю з Одеської області Марію Рибачук.

В свою чергу срібні здобули: Артур Мартіросян(спортивний розділ, вагова категорія до 62кг), який у фіналі поступився КостянтинуНоткіну з Чернігівської області та Дмитро Тимофеєв (бойовий розділ, вагова категорія до 62кг), який у фіналі поступився Дмитру Бородіну з Дніпропетровської області.

Бронзовими призерами в спортивному розділі стали: ГрачикОсіпян (вагова категорія до 52кг), СафгулуХалілов (вагова до 57кг), ЗаурУжуєв та Даниїл Дрозд (обидва вагова категорія до 68кг).

В бойовому розділі бронзові медалі завоювали: Сергій Деркач (вагова категорія до 52кг), БачукіБагішвілі (вагова категорія до 68кг) та Юрій Осипенко (вагова категорія до 82кг).

В загальнокомандному заліку перемогу одержали самбісти Києва, друге місце було за командою Одеської області, а замкнула трійку найкращих збірна Харківської області.