Паралімпіці-лижники успішно стартували в новому сезоні

Паралімпіці-лижники успішно стартували в новому сезоні3 12 по 19 грудня 2018 року в фінському місті Вуокатті відбувся перший етап Кубку світу з лижних гонок та біатлонусезону 2018-2019 років серед паралімпійців, на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі. Участь в змаганнях приймали паралімпійціз 21країни світу. В складі збірної команди України успішно виступили харків’янки Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова.

На рахунку Оксани Шишкової, яка виступає в змаганнях серед жінок з вадами зору були:2 золоті нагороди (в лижних гонках на короткій дистанції та на середній дистанції в біатлоні), а також 4 срібні медалі (на середній дистанції в лижних гонках, спринті лижних гонок, спринті біатлону та класичній гонці з біатлону).

В свою чергу Людмила Ляшенко, яка виступає в змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в категорії стоячи, виборола 1 срібну(на короткій дистанції в лижних гонках) та 3 бронзові медалі (спринт лижні гонки, спринт біатлон та класичній гонці з біатлону).

Загалом на даному етапі Кубка світу українські паралімпіці-лижники завоювали найбільшу за суперників кількість нагород – 30. З них 5 золотих, 14 срібних та 11 бронзових, але в медальному заліку посіли третє місце. Друге було за збірною Норвегії (7-3-0), а перше виборола команда США (8-2-3).

Наступний етап Кубка світу відбудеться з 12 по 19 січня 2019 року в Швеції.