Харківські бадмінтоністи підвели підсумки року

Харківські бадмінтоністи підвели підсумки року
Фото

З 26 по 29 грудня 2018 року в харківській ШВСМ відбувся традиційний відкритий Всеукраїнський юнацький передноворічний турнір з бадмінтону. Участь в турнірі приймали понад 150 юних спортсменів з шести областей України, які розіграли медалі в трьох вікових категоріях 2002-2004 р.н., 2005-2007 р.н., 2008 р.н. та молодше. За підсумками змагань харківські бадмінтоністи завоювали понад 20 медалей, в тому числі 10 золотих. Переможцями турніру стали:

Серед спортсменів 2002-2004 р.н: Марія Столяренко (жіноча одиночна категорія), Олексій Першин та Віталій Рева (чоловіча парна категорія), Данило Скриннік и Анастасія Прокопович (змішана парна категорія)

Серед спортсменів 2005-2007 р.н.: Олексій Тітов (чоловіча одиночна категорія), Олексій Тітов та Євген Столовий (чоловіча парна категорія), Олексій Тітов та Анастасія Бірюковська (змішана парна категорія), Софія Лаврова (жіноча одиночна категорія), Олександра Кисельова та Аміна Лисенко (жіноча парна категорія).

В молодшій віковій категорії переможцями стали РаіяАльмалалха (жіноча одиночна категорія), а також с Софія Бєлобровчук (жіноча парна категорія).

Даний турнір останнім в календарі харківського бадмінтону у 2018 році. 

«У дітей вже почалися новорічні канікули та даний турнір – це можливість зустрітися та пограти, а для тренерів- подивитися наскільки змінилася гра у їх вихованців. Це останній турнірв 2018 році, який був дуже успішним для наших харківських спортсменів. Були гарні результати. По кадетам Марія Столяренко стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи, Валерія Рудакова та Анастасія Прозорова стали бронзовими призерками на юніорському чемпіонаті Європи. Анастасія Прозороватакож стала срібною призеркою юнацьких Олімпійських ігор в змішаній команді. Також більшу частину золотих медалей на чемпіонатах України вибороли саме харківські бадмінтоністи. Крімтого в Харкові пройшов міжнародний турнір «KharkivInternational» с дуже великою кількістю країн та учасників», - зазначив президент федерації бадмінтону Харківської області Геннадій Махновський, - «Наступний рік обіцяє бути дуже напруженим, адже пройдуть Європейські ігри, участь в яких приймуть і харківські бадмінтоністи. Відбір на них триває, та закінчиться наприкінці березня. А вже в травні розпочнеться відбір на Олімпійські ігри в Токіо, і наші спортсмени будуть намагатися відібратися та завоювати ліцензію. Важливі будуть усі турніри, в тому числі «KharkivInternational», який відбудеться на початку вересня».