Борці Харківщини готуються до чемпіонату України

Тренувальний збір з вільної боротьби

З 2 по 12 січня 2019 року в місті Куп’янськ, Харківська область, проходить Всеукраїнський тренувальний збір з вільної боротьби, мета якого - підготовка спортсменів до чемпіонату України U-23.

Оновлена спортивна зала Куп’янської ДЮСШ, яка нещодавно була відремонтована, завдяки підтримці голови Харківської облдержадміністрації та Куп'янської міської влади, цими днями приймає близька 40 борців з Харківської, Київської, Полтавської, Львівської та Миколаївської областей. Серед учасників 19 майстрів спорту України, 2 майстри спорту міжнародного класу, переможці та призери чемпіонатів світу, Європи, юнацьких Олімпійських ігор.

Збори включають, як загальну підготовку, так і тренувальні спаринги, які проходять під керівництвом Заслужених тренерів України. Майже відразу по їх закінченню спортсмени вирушать до Хмельницького, де з 15 по 18 січня відбудеться чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років.

До складу збірної Харківської області увійдуть і вісім вихованців куп’янської школи вільної боротьби: Роман Зінченко, Олег Гайдар, Євген та Георгій Солодовники, Роман Фельк і Руслан Фельк, Олег Єльджаров та Рустам Гулієв.

В планах організаторів зробити даний збір традиційним.

«Вперше такий Всеукраїнський збір ми провели три роки тому, та малипісля нього дуже гарні результати. У нас були п’ять майстрів спорту та два учасники чемпіонату Європи. В цьому році ми плануємо поліпшити результати, а також прагнемо більшої популяризації вільної боротьби у Куп’янську», - зазначив старший тренер молодіжноїзбірної Харківської області з вільної боротьби, заступник Куп'янського міського голови, депутат Харківської обласної радиГеннадійМацегора, та висловив подяку голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній за підтримку та сприяння у проведенні ремонту Куп’янської дитячо-юнацької спортивної школи, а також за внесок у розвиток спорту в районі.