Провідні тренери та співробітники харківської ШВСМ отримали нагороди

Провідні тренери та співробітники харківської ШВСМ отримали нагороди
Фото

9 січня 2019 року голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична зустрілася з тренерами та співробітниками Школи вищої спортивної майстерності.

Харківська Школа вищої спортивної майстерності займає перше місце в рейтингу ШВСМ України. З 2014 по 2018 рік спортсмени школи завоювали на міжнародних змаганнях 41 золоту, 67 срібних та 44 бронзові медалі. На Олімпіаді 2016 року 22 спортсмени увійшли до складу олімпійської збірної України, а на цей час 31 спортсмен харківської ШВСМ є кандидатом до збірної на Олімпіаду-2020.

Привітати колектив закладу зі святами, та побажати нових успіхів у новому році до школи завітала керівник області Юлія Світлична. Під час зустрічі голова облдержадміністрації ознайомилася з умовами роботи школи, поспілкувалася з тренерами і працівниками закладу, вислухала їх потреби та побажання, а також вручила державні нагороди. Звання почесного працівника фізичної культури і спорту України було надано Геннадію Махновському. Звання «Заслужений тренер України» отримали Наталія Головкіна та Володимир Уткін. Також тренери та працівники ШВСМ отримали почесні відзнаки Харківської облдержадміністрації.

«Харківські спортсмени завжди роблять великий внесок у загальнонаціональну скарбницю нагород. На базі ШВСМ у цьому році підвищували майстерність понад 300 спортсменів. Тут займаються переможці національних та міжнародних змагань. Будемо підвищувати якість обладнання і підтримувати тренерський склад, який готує спортивних зірок Харківщини. Попереду літня Олімпіада 2020 року. Впевнена, що завдяки злагодженій роботі керівництва і тренерського штабу ШВСМ, харківська школа зробить свій вагомий внесок в успіхи національної команди. В нас є зірки і є тренерська команда, яка дає їм змогу проявити себе, прославляти Харківську область і Україну на міжнародній арені», - зазначила Юлія Світлична, та запевнила, що у 2019 році спорт продовжує бути в пріоритеті керівництва області.

В свою чергу, директор харківської ШВСМ Андрій Олефіренко подякував Юлії Олександрівні та в її лиці усій облдержадміністрації за вагому допомогу і увагу до тренерів та спортсменів школи, та зауважив на тому, що без цієї підтримки, всі ці успіхи були би не можливими.

По закінченню зустрічі відбулася тренерська нарада за участю начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Віталія Кириленко. Віталій Володимирович відповів на запитання тренерів та побажав успіхів школі у новому 2019 році.