Харків приймав чемпіонат України з боксу серед жінок

Харків приймав чемпіонат України з боксу серед жінок
Фото

З 2 по 7 лютого 2019 року в манежі КДЮСШ «ХТЗ» відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок-еліти, жінок-молоді, юніорок та дівчат, на якому харківські спортсменки здобули 17 нагород, в тому числі 5 золотих.

Участь в змаганнях приймали 262 спортсменки з усієї країни. Під час урочистої церемонії відкриття спортсменок, тренерів, суддів та вболівальників зі стартом чемпіонату лиця Харківської облдержадміністрації привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко, який побажав спортсменкам яскравих перемог.

Серед переможців чемпіонату були і господарки рингу – харків’янки. Спільними зусиллями усіх вікових груп вони здобули 5 золотих, 4 срібні та 8 бронзових нагород.

В змаганнях серед жінок-еліти на рахунку харків’янок були 1 золота та 5 бронзових нагород. Чемпіонкою України у вазі до 57кг стала Юлія Циплакова. На шляху до медалі вона достроково у другому раунді здолала іншу харківську спортсменку Камілу Мхавіла, а потім одноголосим рішенням суддів 5:0 Олександру Федіс з Волинської області та киянку Сніжану Холодкову.

Бронзовими призерками серед жінок стали: АльонаГурьєва (вагова категорія до 48кг), Світлана Василевська та Марія Чередніченко(обидві вагова категорія до 51кг), АльонаГлущенко(вагова категорія до 61кг), а також Тетяна Риженкова (вагова категорія до 81кг).

В загальнокомандному заліку серед жінок-еліти збірна харківської області посіла друге місце. Перемогу за цим показником святкували спортсменки з Києва.

Найуспішніше харків’янки виступили в наймолодшій віковій групі. Дівчата завоювали 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову нагороди.

Чемпіонками України стали:
- Анастасія Бурлак (вагова категорія до 36кг). У фіналі достроково в першому раунді перемогла суперницю з Волинської області Софію Швець.
- Емілія Михайлюк (вагова категорія до 39кг). У фіналі у другому раунді достроково перемогла свою землячку Юлію Ступакову, яка відповідно стала срібною призеркою
- Аліна Маляр (вагова категорія до 54кг). У фіналі 5:0 здолала Дарину Ларіну з Дніпропетровської області.
- Марія Фонотова(вагова категорія до 54кг). У фіналі 5:0 перемогла Катерину Резвін з Чернігівської області.

Також срібні медалі здобули: Олександра Манько(вагова категорія до 45кг) та Валерія Мещерякова (вагова категорія до 67кг).

Бронзову медаль у вазі до 45кг виборола Олеся Кудінова.

В загальнокомандному заліку серед дівчат збірна Харківської області посіла перше місце.

В змаганнях серед жінок-молоді на рахунку харків’янок були 2 бронзові медалі, які здобули Олена Іванісова (вагова категорія до 48кг) та Дарина Роменська (вагова категорія до 51кг).

В змаганнях серед юніорок срібною призеркою чемпіонату у вазі до 80кг стала Софія Богданова.

За підсумками змагань будуть сформовані збірні України в усіх вікових групах, які в цьому році боротимуться за медалі чемпіонатів Європи та світу.