Харківський борець здобув бронзу чемпіонату Європи

Харківський борець здобув бронзу чемпіонату ЄвропиЗ 4 по 10 березня 2019 року в сербському місті Новий Сад відбувся чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років, бронзовим призером якого став Адлан Батаєв.

Харків’янин боровся за медаль вільним стилем у вазі до 79кг, та в чвертьфіналі переміг суперника з Молдови, але в наступному поєдинку поступився Рамазану Ісхак Сарі з Туреччини, який в підсумку став срібним призером. В боротьбі за третє місце Адлан Батаєв переміг суперника з Австрії. В свою чергу, чемпіоном в даній ваговій став росіянин Радік Валієв.

Також Харківщину на даному чемпіонаті представляли ще два борця. На жаль, але зачепитися їм за нагороди не вдалося. В греко-римській боротьбі у вазі до 87кг в кроці від медалі зупинився Семен Новіков. Поступившись в першій схватці майбутньому чемпіону Гурамі Хецуріані з Грузії, він продовжив боротьбу за бронзову медаль, та програв супернику з Туреччині Алі Кенгізу.

Борець вільного стилю Демід Караченко в ваговій категорії до 86кг поступився в першому поєдинку супернику з Білорусії.

Загалом на даному чемпіонаті Європи українські борці завоювали 3 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей, а також посіли друге загальнокомандне місце в жіночій боротьбі та третє в боротьбі вільним стилем серед чоловіків.