Юні синхроністки Харківщини впевнено виграли чемпіонат України

З 4 по 7 березня 2019 року в Харкові відбувся чемпіонат України з синхронного плавання серед юніорів, на якому господарі акваторії харківські спортсмени завоювали 9 золотих, 4 срібні та 1 бронзову нагороди. Найуспішніше виступила перша команда Харківської області, яка зібрала золоті медалі в усіх видах програми.

Бурдова Олександра, Дерев'янченко Олеся, Клименко Євангєліна, Корнєєва Дар'я, Кулик Анастасія, Лихман Євгенія, Носова Анна, Овчиннікова Ангеліна, Мацієвська Софія та Шило Валерія з результатом 90.5000 бали виграли змагання комбінованих груп. Також дівчата з команди Харківська область-1 перемогли в технічній(87.2654) та довільній (90.0500) програмах груп.

В свою чергу Олександра Бурдовапоказала кращий результат в технічній програмі соло (86.7545бали), а ще одна представниця команди Харківська область-1 Анастасія Солдатенкова здобула золото в довільній програмі соло (83.7500 бали).

В змаганнях дуетів ОлександраБурдова та Олеся Дерев'янченко виграли технічну програму (85.4500), а Софія Середа та Анастасія Солдатенкова – довільну (84.4000).

В змаганнях мікст-дуетів не було рівних Герману Клименко та Дар’ї Коренєвій з команди Харківська область-1, які виграли технічну (62.7637 бали) та довільну (67.8000 бали) програми.

Інші медалі були на рахунку спортсменів з другої команди Харківської області. Валкова Інга, Волинська Амелія, Григорова Валерія, Гур’єва Олеся, Єфімова Анна Тищенко Валерія, Шмоніна Анастасія, ШтеплюкАріна, Старокожева Маргарита та Зінченко Діана посіли друге місце в змаганнях комбінованих груп (88.1500 бали). Також спортсменки з команди Харківська область-2 здобули срібло в довільній програмі груп (83.4500 бали).

Крім того Валерія Григорова стала срібною призеркою чемпіонату в довільній програмі соло (76.5500), а Микита Малакей та Аліса Медведєва посіли друге місце в довільній програмімікс-дуетів.

Бронзовими призерками чемпіонату в довільній програмі дуетів стали Валерія Григорова та Анастасія Шмоніна.

В загальнокомандному заліку перемогла збірна Харківської області-1. Друге місце посіла команда Київ-1, а третє – спортсменки з Миколаївської області. Команда Харківська область-2 в підсумковому протоколі зайняла шосте місце.

Дані змагання стали одним з етапів підготовки збірної України до юніорського чемпіонату Європи з синхронного плавання, який з 18 по 24 червня цього року відбудеться у столиці Чехії.