Юні харківські майстри шорт-треку переможно виступили на чемпіонаті України

Юні харківські майстри шорт-треку переможно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 27 по 29 березня 2019 року в Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-треку серед юнаків і дівчат, на якому господарі льоду завоювали золоті нагороди на усіх дистанціях. За підсумками чемпіонату на рахунку харківських спортсменів були 8 золотих , 6 срібних та 6 бронзових нагород.

В змаганнях серед юнаків найуспішніше виступив харків’янин Данил Федоренко, який здобув чотири золоті медалі. В свою чергу Микита Глотов та Микита Моісеєв розділили між собою срібні та бронзові нагороди.

Юнаки, дистанція 1500м: 1. Данил Федоренко ; 2. Микита Глотов; 3. Микита Моісеєв

Юнаки, дистанція 1000м: 1. Данил Федоренко ; 2. Микита Глотов; 3. Микита Моісеєв

Юнаки, дистанція 500м: 1. Данил Федоренко ; 2. Микита Моісеєв; 3. Микита Глотов

В естафеті на 3000м перше місце посіла команда Харків-1 (Федоренко Данил, Мошенський Богдан, Бергін Данил, Топчій Максим). Друге місце було за киянами, а третє зайняла команда Харків-2 (Глотов Микита, Моісеєв Микита, Гагатік Олександр, Дацина Кирило).

В змаганнях серед дівчат чотири золоті медалі здобула харків’янка Уляна Дуброва. Вона перемогла на дистанціях 1500, 1000 та 500м, а також в естафеті на 3000м, же до складу команди також увійшли Вікторія Червенко, Софія Хочіна та Селюкова.

В свою чергу, на дистанції 1500м харків’янки Вікторія Червенко та Марія Старченко посіли,відповідно, друге та третє місце. Крім того Вікторія Червенко фінішувала другою на дистанції 1000м, де бронзовою призеркою стала ще одна харківська спортсменка Софія Хочіна.

Харків’янки Світлана Репецька, Тетяна Зарванська, Марія Старченко та Тетяна Харківська у складі команди Харків-2 завоювали срібну медаль в естафеті.